Kırşehir Umut Haber Gazetesi

2020 yılında köy yollarına 13 milyonluk yatırım yapıldı

İl Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “Daha güvenilir, daha konforlu ulaşım için 13 milyonluk yatırım ile köylerimizin yol yapımı gerçekleştirdik” dedi.

2020 yılında köy yollarına 13 milyonluk yatırım yapıldı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Aralık 2020 - 11:50

Kırşehir İl Özel İdaresi, 2020 yılında köy yolları için 13 milyonluk yatırım gerçekleştirdiğini bildirdi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, ilimizde İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılında gerçekleştirilen köy yol yapım yatırımları ve çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
İlimizde bulunan köylerimizin her kesimine en iyi hizmetleri getirme gayretinde olduklarını belirten Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “Köylerimizin her alanda en iyi hizmeti alması için gece gündüz demeden koşturuyoruz. Hemşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermek, çözüm bulmak için yoğun çaba gösteriyoruz” dedi.
Tüm alt yapı çalışmaları tamamlanan köylerde 2020 yılında yol yapım çalışmalarını tamamladıklarını belirten Genel Sekreter Yılmaz, “Yaşam koşullarını daha kaliteli hale getirmek, köylerimizin talep ve isteklerini takip etmek her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. İlimizde bulunan Merkez, Akpınar, Akçakent, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman ve Mucur İlçelerimizde, İl Özel İdaremizin tarafından köylerimize bu yılsonu itibariyle 76 kilometre I.kat sathi kaplama, 51 kilometre II. Kat Sathi Kaplama olmak üzere yaklaşık 35 köyümüze 13 milyonluk yatırım ile toplamda 127 Km yeni yol yapımı gerçekleştirdik.
Amacımız köylerimizde kaliteli, rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım imkânını sağlamaktır. İl Özel idaresi olarak bu konuda çok özverili çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar vesileyle bizlere her zaman destek olan Valimiz Sayın İbrahim Akın’a, Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ’ye, İl Genel Meclis Başkanımız Hacı Ömer Seyfi ve İl Genel Meclis Üyelerimize ve sahada çok büyük gayret ve özveri ile çalışan Özel İdaresi ekiplerimize çok teşekkür ediyor, köylerimizin yeni yollarının hayırlı olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.