Kırşehir Umut Haber Gazetesi

2021 yılı bütçesi kabul edildi: 72 milyon TL

Kırşehir İl Özel İdaresi 2021 yılı bütçesi 72 milyon lira olarak kabul edildi.

2021 yılı bütçesi kabul edildi: 72 milyon TL
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
16 Aralık 2020 - 13:44

Kırşehir İl Özel İdaresi’nin 2021 bütçesi İl Genel Meclisi’nde oylanarak kabul edildi.
İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi’nin Kasım ayı toplantılarında İl Özel İdaresi’nin 2021 bütçesi ve performans taslağı da görüşülerek karara bağlandı.
İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi Toplantılarında, İl Özel İdaresi 2021 yılı performans programının kabul edilmesinin ardından 2021 yılı bütçesinde yer alan bütçe kalemlerinin teker teker okunması ve açık oylanması ile bütçe 72 milyon TL olarak kabul edildi.
İl Genel Meclis Toplantısı’na Kırşehir Valisi İbrahim Akın da katılarak 2021 yılı bütçemizin ilimize hayırlı olmasını dilerken, tüm meclis üyelerine ve Özel İdaresi idari yönetimine teşekkürlerini iletti.
Bütçenin kabulünün ardından kısa bir değerlendirmede bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, “2021 yılı Bütçemiz hayırlı uğurlu olsun. Köylerimize yapacağımız yatırımlarımız tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Özel İdare Bütçemiz için yaptığımız tüm görüşmelerimizde gayretlerinden dolayı tüm Meclis Üyelerimize ve Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
2021 yılı bütçemizin ilimize hayırlı olmasını dileyen Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’da “Yoğun toplantı, çalışma ve görüşmeler neticesinde kabul edilen bütçemiz ile 2021 yılında köylerimize yapacağımız yol, içme suyu, çevre düzenleme ve imar işlerimiz ve diğer işlerimizin hayırlı olmasını diliyor, İl Genel Meclis Başkanımız nezninde tüm İl Genel Meclis Üyelerimize ve Özel İdare çalışma ekibime çok teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.