Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında turnuvalar düzenlendi

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında programlar gerçekleştirdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında turnuvalar düzenlendi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Ekim 2020 - 17:26

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında online satranç turnuvası, dart ve golf müsabakası, voleybol ve basketbol karşılaşması düzenledi.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı etkinlikleri çerçevesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sportif faaliyetleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak devam ediyor.
Bu kapsamda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde Kırşehir Satranç İl Temsilciliği’nin aracılığı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası düzenlendi.
Sanal ortamda düzenlenen Satranç Turnuvası’nın ardından dereceye giren sporcular belli oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası 10 yaş ve altı kategorisinde 1. Hüseyin Türkan olurken, 2. Elif Hüma Yıldız ve 3. Eray Bayrak oldu.
14 yaş ve altı kategorisinde ise 1. Sıddık Umut Öztaş, 2. Ahmet Efe Doğan ve 3. Kaan Hüseyin Akaröz oldu.
Son olarak ise 18 yaş ve altı kategorisinde ise 1. Furkan Kaya, 2. Muhammed Alperen Doğan ve 3. Abdullah Kul oldu.
Ayrıca dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin ve Satranç İl Temsilcisi Nimetullah Kaya tarafından takdim edildi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Online Satranç Turnuvası’nda dereceye giren her kategorinin 1.’sine sporculara Sağlık İl Müdürlüğü tarafından bisiklet hediye edildi. Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğümüze bu desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında dart ve golf müsabakası, voleybol ve basketbol karşılaşması hakkında ise Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, şu bilgileri paylaştı:
“97. yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ek binası olan Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’nde gençler arası dart ve golf müsabakası yapıldı.
Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen karşılaşmanın sonunda dereceye giren sporcular belli oldu.
Dereceye giren sporculara ödüllerini Şube Müdürümüz Aslan Uçar tarafından takdim edildi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Aşıkpaşa Spor Salonu’nda voleybol karşılaşması düzenlendi.
Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen karşılaşmanın sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini Şube Müdürümüz Aslan Uçar tarafından takdim edildi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları kapsamında Aşıkpaşa Spor Salonu’nda 3×3 basketbol karşılaşması düzenlendi.
Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen karşılaşmanın sonunda dereceye giren sporcular madalyalarını Basketbol İl Temsilcisi Murat Kaan Eroğlu, basketbol antrenörlerimiz ve basketbol il hakemlerimiz tarafından takdim edildi.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.