Kadir Bağcı, Öğretmen Evi karşısındaki iş yerine bir yenisini ekleyerek yeni 2. Çarısı’da 2. şubesini aştı.

Türkiye’nin önemli firmalarından Bağcı, Kırşehir’de Uzun Çarşı’daki 2. şubesiyleKırşehir Halkı’na hizmet vermeye devam ediyor.

İşletme Sahibi Kadir Bağcı, 1980 yılından bu yana gıda sektöründe ticaret yaptıklarını ifade ederek, yeni ve hijyenik görünümü ile Kırşehir Halkı’na hizmet sunduklarını ifade etti.

Kırşehir’de Yeni 2. Çarşı civarında hizmet ve ürünlerin en iyisine layık olan müşteriler için yenileme çalışmalarının yapıldığı ifade eden İşletme Sahibi Kadir Bağcı, şu açıklamalarda bulundu:

“Ürünlerimiz kalitelidir ve hijyenik ortamlarda vatandaşın hizmetine sunulmaktadır. Bizim için öncelik Kırşehir Halkı’dır, kazanmak her zaman ikinci planda gelmektedir. İş Bankası’nın arkasında müşterilerimize 2. şubemizle hizmet vermekteyiz. Ahi Şehrine, Kırşehirli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olması temennisini diliyorum.”

Şehrimizde 40 yıldır gıda sektöründe hizmet veren Bağcı Gıda, yıllarca hizmet verdiği

Bağcı Pastırma adıyla Yeni 2. Çarşı’da hizmet veren Ali Bağcı ise Kırşehir’e kaliteli hizmet için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.

Sucuk, pastırma, peynir, zeytin başta olmak üzere sağlıklı ve kaliteli ürünleri Kırşehir Halkı’na sunan Bağcı Gıda Yetkilileri, Kırşehir’de 40 yıldır gıda sektöründe halkımıza hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, “Yıllarca faaliyet gösterdiğimiz Öğretmen Evi karşısındaki iş yerimiz yıllar sonra 2’nci şubesi ile hizmetlerine devam edecek. Her iki şubemizde de halkımıza en iyi hizmeti sunmanın çabası içinde olacağız. İşyerimizin tüm Kırşehir Halkı’na hayırlı olsun” ifadesini kullandılar. Fahrettin Toker