İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, yeni yıl mesajında şunları ifade etti:

“2020 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün hemşehrilerimizle paylaşıyor, 2021 yılının insanlık için başta sağlık, huzur, barış ve refah getirmesini temenni ediyorum. Bu yılda ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek yolumuza hedeflerimize emin adımlar ile devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe inanıyorum ki ülkemizin kalkınmasına, kardeşliğine ve demokrasimize yönelecek her türlü tehdit bertaraf olmaya mahkum olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep TayyipErdoğan’ınliderliğinde ve onun vizyonuyla hareket ederek, üstlendiğimiz görevi yine en iyi şekilde yapacağımız bir yıl olacaktır.

Bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ile ülkemizin ve ilimizin gelişimi, toplumun kalkınması ve 2023 yılı için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edecek, her zaman olduğu gibi 2021’de de üreterek, çalışarak en iyi şekilde değerlendireceğiz.

Bu duygularla bir kez daha 2021 yılının ülkemiz, milletimiz, ilimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için sağlık, barış, huzur,güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.Tüm hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”