Kitap Kardeşliği Kampanyası düzenlediklerini bildiren Kırşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi, “Ekonomik durumu uygun olmayan Liselere Geçiş Sınavı (LGS), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ve benzeri sınavlara hazırlanan çocuklar ve gençler için kullanabilecekleri ikinci el sınava hazırlık kitaplarını kampanya ile toplamak ve onlara ulaştırmak istiyoruz. Amacımız, paylaşım ve empatiyi toplumumuzda yaygınlaştırmak ekonomik durumu zayıf olan insanlara destek olmaktır” ifadesini kullandı.

“Haydi Kitap Kardeşliğine” diyen Kırşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi, açıklamasına şöyle devam etti:

“Sınavı kazandım, ben başardım, şimdi sıra arkadaşlarımda diyorsan ya da değişik kaynaklardan soru çözmek, çözdüğün kaynaklardan başkaları da faydalansın istiyorsan, tanıdığın yayınevleriyle irtibata geçebilirim, süs durmaktan öteye gitmeyen kitapları arkadaşlarımın yararına sunabilirim ve birçok arkadaşımın geleceğine katkı sağlayabilirim diyorsan haydi sınava hazırlık kitaplarını (KPSS, LGS, YKS, AYT-TYT…) paylaşmaya…

Paylaşmak istediğin kitaplar Kırşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde toplanacak ve ihtiyaç duyan arkadaşlarınla değişim yapma imkanıyla paylaşılacak.

Bu bilgi zincirine sen de katkıda bulun! İletişim adresi: Kayabaşı Mahallesi, Kadıhanı Cad. NO:22/1 Kırşehir Merkez. Tel: 0386 213 50 39. Instagram adresi: kirsehirram.”