Kırşehir İl Özel İdaresi, 2020 yılı yol yapım çalışmaları hız kesmeden aralıksız devam ediyor.

İl Özel İdaresi 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkeze bağlı Körpınar köyü ile Boztepe İlçesi’ne bağlı Çimeli Köyleri arası yol yapım çalışmasını tamamlandı.

Alt yapı ve tüm yol dolgu işleri tamamlanan Körpınar ve Çimeli Köylerini birbirine bağlayan 6 km 2. kat sathi kaplama asfalt yol yapımı gerçekleştirildi.

Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan Kırşehir Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, “İl Özel İdaresi ekiplerimiz ilçelerimize bağlı Cratosslot köylerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Ulaşımın son derece önem arz ettiği, Körpınar ve Çimeli Köylerimizin yol yapım çalışmasını bütün alt yapı ve dolgu çalışmaları tamamlanarak en güzel şekilde ekiplerimiz bitirdi. Bu bölgedeki hemşehrilerimizin güvenli ulaşım ihtiyacını giderdik. Amacımız köylerde yapılan çalışmalarla birlikte vatandaşların şehre gidiş gelişlerinde ve diğer köylere ve ilçelere ulaşımda sorun yaşanmamasıdır. Çalışmalarımıza planlı ve programımız dahilinde devam ediyoruz. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.