Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, mesajında şunları ifade etti:

“Ülkemizin birçok il ve bölgelerinde meydana gelendeprem, sel, yangın ile sağlığımızı tehdit eden küresel koronavirüs salgını gibi can ve mal kaybına sebep olarak, milletimizi büyük üzüntüye boğan olumsuzluklarla boğuştuğumuz 2020 yılını geride bırakıyoruz. Her yeni yıl beraberinde yeni umutlar, yeni beklentiler ve yeni başlangıçlar getirmektedir. 2020 yılında ülkemizi, milletimizi üzüntüye boğan, bizleri derinden etkileyen olumsuzlukların, umutla gireceğimiz 2021 yılında yaşanmaması, tüm dünyada sevgi, barış, dostluk ve hoşgörünün egemen olması, doğal afetler, kazalar ve benzeri olaylarla karşı karşıya kalınmaması en büyük dileğimizdir.

Yeni yılda umutsuz, ümitsiz hiçbir insan kalmasın istiyoruz. Bu ülke, bu vatan dara düşmesin. Yeni yılda hastalıklar, terör, kavgalar, savaşlar, anlaşmazlıklar olmasın. Çocukların ölmediği, şehitlerimizin olmadığı, hastalıkların kökünün kazındığı bir yıl olsun istiyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2021 yılının ülkemize, milletimize, Kırşehir’e tüm insanlığa her türlü olumsuzluklardan uzak, barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini, tüm güzel beklentilerin gerçeğe dönüşmesini temenni ediyor, tüm milletimin yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.”