Millet bahçesi yapılacak olan köme alanında AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Kırşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut ve Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz incelemelerde bulundu.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, yaptıkları inceleme hakkında “Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ali Bulut ve Belediye Başkanımız Sayın Atılgan YILMAZ ile beraber köme alana kurulacak olan Mucur’un yeşiline yeşil katacak yeni bir cazibe merkezi olacak millet bahçesi çalışmalarını ve kısa zaman içerisinde temelini atacağımız tam donanımlı Mucur Devlet Hastanesi’nin yapılacağı alanda incelemelerde bulunduk. Mucurlu hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ise şu cümleleri paylaştı:

“Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ali Bulut ile birlikte millet bahçesi yapılacak olan köme alanında incelemelerde bulundu. Kurulacak olan Mucur’un yeşiline yeşil katacak olan proje, Mucur da vatandaşlarımızın rahat nefes alabileceği ve güzel vakit geçirebileceği yeni bir cazibe merkezi olacak. Ardından devlet hastanesinin yapılacağı alana geçen yetkililer hastane yapılacak alanda incelemelerde bulunduk.

Mucur’a tam donanımlı yeni bir devlet hastanesi yapmak için gerekli çalışmaları başlattık ve kısa zaman içerisinde temelini atacağız. Mucurlu vatandaşlarımızın sağlık hizmetini yine Mucur’dan almaları için gayretlerimizi sürdürüyoruz. İnşallah kısa zamanda ilçemize tüm birimlerin bulunduğu tam donanımlı bir devlet hastanesi kazandıracağız. Projelerimizi destekleyen ve Mucur için emeklerini esirgemeyen Sayın Milletvekillerimize, İl Sağlık Müdürümüze ve TOKİ Daire Başkanlarına teşekkür ederim.”