İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı’ndan İl Başkanı Müfit Göçen, Başkan Yardımcıları Kenan Kerimoğlu ve Deniz Yağmur’dan oluşan heyet 3. etap muhtarlar ziyaretleri kapsamında Aşıkpaşa Mahallesi Muhtarı İsmet Kurutluoğlu, Ahi Evran Mahallesi Muhtarı Kadir Şenyüz ve Kervansaray Mahallesi Muhtarı Çelebi Baran’ı ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

Ziyaret esnasında görüşlerini bildiren Aşıkpaşa, Ahi Evran ve Kervansaray Mahallesi Muhtarları öncelikle Muhtarların ciddiye alınarak görüşlerine başvurmalarını ve taleplerinin yerine getirilmesini ve mahallelere hizmet yapılırken muhtarların haberdar edilmesini belirttiler.

Ayrıca Muhtarlar hem Kırşehir Valisi İbrahim Akın’la, hem Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’yla belirli aylarda toplantı yaparak görüşlerini ve problemlerini bildirmek istediklerini söylediler.

Mahallelerinde konteynır eksiği olduğunu söyleyen muhtarlar kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı Heyeti’ne teşekkür ettiler.

Ziyarette görülerini bildiren İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, “Kırşehir siyaset üstü şehirdir, amacımız hiçbir siyasi ayrıma girmeden Kırşehir’e hizmet etmek ve taş üstüne taş koymaktır. Bu nedenle toplumu ilgilendiren konuların çözülmesi için hizmette Kırşehir’in temel taşı olan köy ve mahalle muhtarlarımız ile özel ve resmi kurumlarımızı ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinliyor ve sadece dinlemekle kalmıyor çözülmesi için ilgili makamlara rapor halinde sunuyor ve takibini yapıyoruz. Bu gün muhtarlarımız ziyaretinin üçüncü etabında sizlerin sıkıntılarını dinlemeye, notlar almaya aldığımız notları ilgili makamlara sunmaya ve takipçisi olmaya geldik” dedi.

İl Başkanı Müfit Göçen, muhtarların sorunlarını dinleyerek çeşitli notlar aldı ve kendilerini kabul ettikleri için Aşıkpaşa, Ahi Evran ve Kervansaray Mahallesi Muhtarlarına teşekkür ederk çalışmalarında başarılar diledi.