Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Araştırma Görevlisi Dr. Koray Kılıç, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından kuram ve uygulama alanlarına katkı sağlayan nitelikli çalışmaların desteklenmesi amacıyla verilen ODTÜ Yılın Tezi Ödülü’ne layık görüldü.

2018-2019 akademik yılı ‘Lisansüstü Tez Ödülleri’ kapsamında, farklı kategorilerde çeşitli uzmanlarca değerlendirilen süreç çerçevesinde, Araştırma Görevlisi Dr. Koray Kılıç’ın, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı ‘İhtiyaç Analizine Dayalı Öğrenme Topluluğu Deneyiminin Artistik Cimnastik Antrenörlerinin Mesleki Bilgileri ve Uygulamaları Üzerindeki Rolü’ başlıklı doktora tezi, yılın tezi ödülünü almaya hak kazandı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, “Üniversitemiz olarak bu değerli başarısından dolayı Araştırma Görevlisi Dr. Koray Kılıç’ı tebrik eder, ulusal ve uluslararası platformlarda bilime katkı sunacağı yeni çalışmalarında kendisine başarılar dileriz” açıklamasını yaptı.