Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, İl Spor Merkezleri kapsamında Aşıkpaşa Spor Salonu’nda antenmanlarına devam eden minik basketbolcuları ziyaret etti.

İl Spor Merkezleri kapsamında yüzme antrenmanlarına devam eden gençleri Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin ziyaret edip, antrenmana gelen gençlerle sohbet etti.

Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi devam ediyor

Ayrıca, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de hayata geçirilen, Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi COVİD-19 tedbirleri gözetilerek maske, mesafe ve hijyen tedbirlerine uyarak devam ediyor. Çocukların modern havuzda deneyimli antrenörler eşliğinde haftanın 6 günü çalışmalarına devam ediyor. Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Amacımız ulaşabildiğimiz kadar çocuğumuza ulaşıp bütün okullarımızla iş birliği içerisinde Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi’ni en iyi ve en sağlıklı şekilde devam ettirmek” açıklamasını yaptı.

Psikolog tarafından Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’ndaki gençlere ziyaret

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, kurum psikoloğu tarafından Cacabey Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’ndaki gençlerin ziyaret edildiğini bildirdi.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “İl Müdürlüğümüz psikoloğu tarafından, sporcularımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine destek olmak amacıyla, egzersiz ve diğer fiziksel etkinliklere katılım ve performans ile ilgili psikolojik faktörlerin bilimsel olarak paylaşıldığı ziyaretler, Cacabey Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzda devam etti. Her zaman gençlerimizin ve sporcularımızın yanındayız” açıklamasını yaptı.