Kırşehir’in ilk ve tek internet dizisi ‘OD’ için geri sayım başladı.

Kısa bir süre önce fragmanı sosyal medya platformlarında paylaşılan dizi beklentilerinde üzerine çıkarak 10 binlerce kez izlenerek bir ilke imza attı. Tamamen bir Kırşehir dizisi olacak olan ‘OD’ de yönetmeninden oyuncusuna, kurgu-montajcısından kameramanına kadar her şey yerli ve milli. Uzun soluklu ve heyecan dolu olması beklenen dizi de Kırşehir’in tanınan simaları ilk kez kamera karşına geçecek.

Senaryo ve yönetmenliğini üstlenen Serkan Kurtsoy, dizinin ilk bölümünün çekimlerinin yüzde 90 oranında tamamlandığını söyleyerek ilk bölümün Eylül ayı sonunda yayınlanacağını ifade etti.

‘Kimi Bir Kurşunla Yandı Kimi Bir Aşk’la’ sloganıyla yayınlanacak olan ‘OD’ Dizisi’nde aşk, heyecan, kavga, ihanet ve daha bir sürü duyguların yer alacağını ifade eden Senaryo Yönetmeni Serkan Kurtsoy, “Eski Türkçe ile anlamı Ateş olan OD Dizimizin fragmanını sosyal medya hesaplarımıza yükledik. Kırşehirli vatandaşlarımızın yerli ve milli olan bütün değerlerine sahip çıktığını bir kez daha gördük. İnternet dizimizin fragmanına bile 10 binlerce kişi erişerek bizleri çok mutlu ettiler. OD Dizisi’nin oyuncularının Kırşehir’in tanınan simalarından olması ayrıca beğenildi. Eylül ayı sonlarında yayınlamayı planladığımız OD Dizimizin çekimleri yüzde 90 oranında gerçekleştirildi. Emeği geçen bütün ekibime ve Kırşehir Halkı’na teşekkürlerimi sunuyorum. Yerli ve milli olan Kırşehir’in ilk ve tek internet dizisi OD’nin sponsor ve reklam anlaşmaları için talepte bulunan firmalarımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa zamanda bununla ilgilide açıklamalarda bulunacağız. Şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.