İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, İl Başkan Yardımcıları Kenan Kerimoğlu ve Deniz Yağmur’dan oluşan heyet Pazartesi günü Kırşehir’de faaliyet gösteren Özel Labordent Diş Hastanesi Başhekimi Necip Seyfeli’yi ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında konuşan Başhekim Necip Seyfeli, “Hastane olarak Kırşehir’e 22 personelle hizmet vermekteyiz, bu personellerimizden 11’i alanında uzman olmuş doktorlarımızdan oluşmaktadır. Hastanemize büyük yatırımlar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Şu anda Türkiye’nin diğer şehirlerinde de hizmet veriyoruz. Ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı Heyeti’ne teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette konuşan İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, öncelikle Kırşehir’de şube açarak hizmet verdikleri ve istihdama katkıda bulunduklarından dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek özel sektör olarak Kırşehir’de bir boşluğu doldurduklarını belirterek kendilerini kabul ettikleri için Başhekim Necip Seyfeli’ye teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.