Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası Kırşehir Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda başladı.

3 gün süren olan yarışmanın ilk gününde dereceye giren sporculara madalyalarını Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin ve Spor Şube Müdürü Kerim Kocabıyık tarafından takdim edildi.

Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası 3. gün yapılan final yarışmalarının ardından sona erdi.

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 2020-2021 yılı faaliyet takviminde yer alan 13-14 yaş Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası bu gün13 Aralık Pazar günü yapılan final yarışlarının ardından tamamlandı.

11-13 Aralık 2020 tarihleri arasında ilimiz Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 2006-2007 doğumlu (13 – 14 yaş) Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası 13 Aralık Pazar günü yapılan final yarışmalarının ardından sona erdi.

3 gün boyunca bir birbirinden güzel yarışların olduğu, bir birinden heyecanlı anların yaşandığı ve son derece keyifli karşılaşmalara sahne olan yarışmanın ardından dereceye giren sporcular belli oldu.

Yarışların sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, Spor Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Kırşehir Yüzme İl Temsilcisi Recep Musa Çapkur, Federasyon temsilcileri, hakemler ve illerin antrenörleri tarafından sporculara takdim edildi.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Dereceye giren sporcuları tebrik eder, gelecek yarışmalarda başarılar dileriz” dediler.