Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Ardıç, “Hep birlikte yeni hedeflere”

Gazeteci Yazar Mehmet Ardıç, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Ardıç, “Hep birlikte yeni hedeflere”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
17 Kasım 2020 - 15:45

Muzaffer Aslan’ın AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından aday adaylığı açıklamaları gelmeye devam ediyor. Uluslararası Sosyal Medya Derneği Avrupa Başkanı Mehmet Ardıç’ta adaylığını açıklayan isimler arasında.
Genç zihin, yenilikçi insan ve muhteşem projeleri ile Kırşehir’i daha iyi yerlere taşımak ve AK Parti’ye yeni bir nefes getirmeyi hedefleyen Ardıç, gönüllerin rızasını almak için adayım dedi.
“AK Parti’nin hikâyesi bir milletin aşk hikayesidir”
Ardıç, ülkemizin zorlu bir dönemden geçtiği bu süreçte millet aşkıyla büyüyen ve bu kutlu yürüyüşe ışık tutan AK Parti ile çocukların, gençlerin daha yeni ufuklara açılması daha güzel yarınlara kavuşması ve daha güçlü bir Türkiye için aday olduğunu belirtti.
Yıllardır AK Parti’de çeşitli görevler alan Mehmet Ardıç, işin mutfağında olduğunu da vurguladı.
Ardıç, İl Başkanlığı görevini başarı ile yerine getireceğine inandığının da altını çizerek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada aday adaylığını şu sözlerle duyurdu:
“Ülkemizin lideri, ümmetin umudu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053, 2071 hedeflerini yakalamak, bu vizyon için aşıklar ve ozanlar diyarı, muhabbetini özünde yaşayan, kalbi muhabbet kokan, devletimizin kurulmasında tohum şehir vazifesi gören, kültürel geleneklerimizin, Esnaf ve Ahilik Teşkilatımızın başkenti olan, kadim şehir, memleketim Kırşehir için bu kutlu ve şanlı milletin gönül rızasını, duasını alabilmek, doğduğum ve büyüdüğüm topraklara karşı hizmet borcumu ödemek için, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na aday adaylığımı açıklıyorum.”
Mehmet Ardıç kimdir?
30 Mayıs 1979’da Kırşehir’de doğdu. İş Adamı, Eski Avrupa Türk Demokratlar Birliği France Alsace Bölgesi Teşkilat Başkanlığı yaptı. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladıktan sonra eğitim hayatına yurt dışında devam etti. 2002 yılında Fransız dil eğitimini bitirdikten sonra, 2003 yılında Strasburg March Bloch Üniversitesi Türkoloji Bölümü’nden mezun oldu.
1997 yılında gazetecilik mesleğine başladı. 2000 yılında şirket sahibi ve yöneticisi olarak Prestige 2000 Electronique Center’de iş hayatına devam etti. 2002 yılında yetkili cep telefonu sorumlusu ve sektör ürünlerinde satın alma uzmanı olarak bulundu. 2004 Strasbourg’da şirket yöneticiliği ve gazeticilik yaptı. 2017 yılından itibaren Kırşehir’de işletme sahibi olarak hizmet ediyor.
Siyasi hayatı AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte yurt dışında başladı. Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED Avrupa Başkanlığı, UETD Alsace Kurucu Bölge Başkan Yardımcısı, Teşkilatlanma Başkanı, UETD Lorraine Bölge Başkan Yardımcısı Medya Birim Başkanı olarak görev yaptı.
Ayrıca AK Parti 2. Olağanüstü Kongresi yabancı misafir protokol sorumlusu, Almanya Karlsruhe Gençlik Buluşması 2. Sorumlusu, AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi yabancı misafir protokol sorumlusu, AK Parti Dış ilişkiler Avrupa parlamentosu organizasyon sorumlusu, Unison Avrupa Parlamentosu koordinatörü, Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Lyon (UETD) 10. yıl ‘Lyon Buluşması’ Protokol konvoy sorumlusu, Fransa’da 9 farklı şehirde milli iradeye saygı konferansları koordinatörü görevlerinde de bulundu.
2018 yılında AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı ve halen bu görevi devam etmektedir. Fransızca ve İngilizce bilen Ardıç, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.