Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Aydın’dan Kırşehir çıkarması

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, bir dizi ziyaret için Kırşehir’e geldi.

Aydın’dan Kırşehir çıkarması
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
03 Şubat 2021 - 17:20

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 1 Şubat Pazartesi günü Kırşehir’e gelerek ziyaretler gerçekleştirdi, Özbağ Beldesi’nde partisinin teşkilat açılışını yaptı ve İYİ Parti Üye Katılım Programı’na katıldı.

Özbağ Beldesi’nde partisinin teşkilat açılışında Aydın, “Özbağ İYİ olacak.

Kırşehir programımıza Özbağ Beldesi’ni ziyaretle başladık. Besmeleyi çektik, İYİ Parti Özbağ Belde Teşkilatı’mızı arkadaşlarımızla birlikte açtık. Partimize, ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Üye katılım programı ve ziyaretler hakkında Aydın, “Kırşehir İYİ’lere kuçak açtı. Üye Katılım Programı ve ziyaretler için arkadaşlarımızla Kırşehir’deydik. Zor durumdaki esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün, işçimizin, memurumuzun velhasıl tüm milletimizin sesi olmaya devam ediyoruz. Kırşehir’de gördüğümüz ilgi ve teveccühten ziyadesiyle memnun olduk. Var olsunlar!” ifadesini kullandı.

Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Kırşehir ziyareti hakkında açıklamasına şöyle devam etti:

“İşte gerçek gündem! Vatandaş ‘Esnaf olarak büyük sıkıntılarımız var’ diyor. Başka biri ‘yukardaki ‘sıkıntı yok’ diyor. Doğru yukarda sıkıntı yok, bana göre de yok! Burda sıkıntı var!’ diyor. Bir başkası zamlardan şikayet ediyor. İYİ Parti milletin sesi, sıkıntıların takipçisidir!”

Aydın, KTSO’yu ziyaret etti

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın ve Parti Yönetimi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüştü.

Ziyarette, Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve parti yönetimine teşekkür etti.

Esnafın sorunlarını öğrendi

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Kalabalık bir partili topluluğu ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret eden İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, burada esnafın sorunları, pandemi sürecinde esnafımızın ne şekilde etkilendiği ve gündem hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret sonunda Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk tarafından, İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın ziyareti anısına Ahi Evran-ı Veli heykeli hediye edildi. BURCU ÖZTÜRK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.