Kırşehir Umut Haber Gazetesi

“Ayrıştırmadan çözüm odaklı çalışacağız”

Anadolu Eğitim Derneği Genel Başkanı Mehmet Alper Öğretici, Kırşehir Teşkilatlanmasını ziyaret etti.

“Ayrıştırmadan çözüm odaklı çalışacağız”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
14 Kasım 2020 - 12:39

Teşkilat ziyaretinde basın toplantısı düzenleyen Genel Başkan Öğretici, Milli Eğitim çalışanlarının ve sendikal yapıların sorunlarını yerinde incelediklerini sorunların çözümleri noktasında Milli Eğitim Bakanlığı ile temas halinde olduklarını söyledi. Öğretici, “Eğitim şehri Kırşehir’de, medya çalışanlarının da eğitim sendikası faaliyetlerine duyarlı davranması bizleri mutlu etti. Bizler sendika görevlisi arkadaşlarımızla birlikte camiamızda kimlerin ne görevde olduğu ile değil insanlarımızın görevlerinde liyakat esaslı çalışıp çalışmadıklarını önemsiyoruz” dedi.
Ayrıştırıcı bir tutum içerisinde olmadıklarını da ifade eden Başkan Öğretici, basın temsilcileri ile eğitim alanında istişarelerde bulunduktan sonra Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Mucur İlçesi’nde okul ziyaretlerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ile görüşüp Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Kırşehir’de gerçekleştirilen toplantıya Anadolu Eğitim Sendikası Kırşehir Şube Başkanı Ramazan Kırboğa ile Genel Başkan Yardımcısı Nihat Örs katıldı.İHA

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.