Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Başkan Ekicioğlu, Türkiye Kooperatifler Fuarı’nda Kırşehir Standı’nı ziyaret etti

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ankara Ticaret Odası Congresium Fuar merkezinde düzenlenen ‘Türkiye Kooperatifler Fuarı’na giderek Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin standını ziyaret etti.

Başkan Ekicioğlu, Türkiye Kooperatifler Fuarı’nda Kırşehir Standı’nı ziyaret etti
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
28 Eylül 2020 - 21:45

Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium Fuar merkezinde Türkiye Kooperatifler Fuarı düzenlendi.
Fuar’a ilimizi temsilen ‘Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ temsilcileri katıldı. Şehrimizde üretilen tarhana, pestil, domates kurusu, biber kurusu, çeşitli reçeller ve şehrimizi tanıtan süs eşyalarının bulunduğu stantta, şehrimiz tanıtıldı.
Fuarın amacı; kooperatifçilikle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının, kooperatifçiliğe destek sağlayan bankalar ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, zincir marketle ve önde gelen elektronik ticaret  firma yetkililerinin ve tüm halkın buluşmasının sağlanarak kooperatif ürünlerinin tanıtılması ve kooperatiflerin ticari kapasitesinin arttırılmasıdır.

Fuara giderek Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin standını ziyaret eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Ankara’da düzenlenen Kooperatifçilik Fuarı’nda Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifimizin standını ziyaret ettik. Emek ve özveriyle ürettikleri ürünlerin satışı ile Kırşehir ekonomisine katkı sunacak olan kadınlarımızı bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Kadın varsa hayat var!” dedi.
Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin standının ardından fuardaki diğer stantları gezdi.

Ufuk Tufan Doğan

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.