Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Başkan Şahinoğlu’nun girişimleri sonuç verdi

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu’nun oto, kaporta, boya ve tamirci esnafının yaşadığı mağduriyet hakkında yaptığı girişimler sonuç verdi.

Başkan Şahinoğlu’nun girişimleri sonuç verdi
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
23 Şubat 2021 - 16:20

Yaptığı girişimlerin sonuç verdiğini bildiren Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, oto, kaporta, boya ve tamirci esnafına müjdeli haberi verdi.

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de oto kaporta boya ve tamirci esnafımızın büyük sorunu olan hasarlı, kazalı araçlara açılan hasar kayıt dosyasının işlemlerinin sonucunda belirlenen hasar bedeli mal sahibinin hesabına yatmakta olup ilgili bedelin esnafımıza dönmesi süreç almakta ve esnafımız bu konuda mağduriyetler yaşamaktaydı.

Konuyu, Kırşehir Madeni İşler Odası olarak Ankara Oto Sanatkarlar Odası Başkanlığıyla yaptığımız girişimler sonucu konunun Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne getirilmesi gerektiği gündeme gelmiş olup ilgili konu hakkında Ankara Milletvekili aynı zamanda hemşehrimiz olan Sayın Hacı Turan Vekilimize ilettiğimizde konuyla bizzat ilgilenerek ilgili kanunun Meclisten geçmesini sağlamış olup, esnafımız hasar kayıt dosyası açarken mal sahibinden alacağı bir yazı ile ilgili hasar bedellerinin esnafımızın hesabına yatması sağlanmıştır.

Konuyu gereken ilgi alakasını esirgemeyen, başta Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan Bey’e ve Ankara Oto Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Arslanoğlu’na şahsım ve esnafım adına teşekkürlerimi sunarım.”

MEHMET EMİN TURPÇU

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.