Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Başkan Satılmış, açtı ağzını yumdu gözünü

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, İYİ Parti’ye laf edenlere karşı açtı ağzını yumdu gözünü.

Başkan Satılmış, açtı ağzını yumdu gözünü
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
18 Şubat 2021 - 16:50

İYİ Parti’ye laf edenlere karşı sosyal medyası üzerinden cevap veren İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, şunları ifade etti:

“Siyasi görüşünün ne olduğu hiç önlemli değil, bu ülkedeki siyasi parti genel başkanlarını sevip sevmemesi de sorun değil, ancak kendini bilmez birisinin bir değil iki değil kendince ülke ultimatom vermesinin, boyunu aşmasının izahı olamaz. Resmî kurumda kadrolu işçi olarak çalışacaksın Ama İYİ Parti’ye laf atacak, sataşacaksın. Fakat aynı şekilde başka bir işçi İYİ Parti’yi ziyaret etmek isteyince soruşturma açılacak. Öte yandan da böyle müptezel şarlatanları da besleyeceksiniz.

Kimin maşası olduğu belli olmayan, her gün yeni söylemlerle kendine İYİ Parti’yi hedef koyan bu kişi gücünü, cesaretini kimden alıyorsa, onlar çok iyi dinlesin.

İşine geldi mi dernek adı altında, işine gelmedi gazeteci kisvesi takınarak, salyalarını sağa sola döken bu şahıs cahil desem değil, aptal değil, yanlışlıkla yazma işi hiç değil. Ama bu yapılanların bir karşılığı, hesabı olması lazım. Gençlik ve Spor Müdürlüğü Yetkililerine çağrımdır. Ya bu şahsa gerekeni yapın, yoksa biz yapacağız…”

FAHRETTİN TOKER

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.