Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Başkan Satılmış, “Milleti kandıranlara asla izin vermeyeceğiz”

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Kırşehir Gündemini değerlendirerek, açıklamalarda bulundu.

Başkan Satılmış, “Milleti kandıranlara asla izin vermeyeceğiz”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
20 Ocak 2021 - 9:20

Geçmişte Kırşehir’e yapılması planlanan yatırımların yapılmadığını bildiren İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, “Bugün yarın her gün yeni bir proje ama hiç biri gerçekleşmiyor. Kırşehir de son dönemde bilbordlara, gazetelere, reklamlarla dolduran iktidar önce Kırşehir’e yatırımlar gelecek dedi gelmedi. Şu bölgeye askeri birlik gelecek dedi gelmedi. İktidar tren gelecek dedi gelmedi. Çevre yolu gelecek dedi gelmedi.
Şimdide yeni hastane diyorlar gelir mi gelmez mi belli değil. Ama hiç kimsenin yeni hastaneden ümidi yok. Kırşehir’de iktidar sürekli bahane siyasetiyle hareket ediyor
Her seçim dönemi öncesi Kırşehir’de aslı astarı olmayan yatırımları öne süren iktidar, şimdi de boy boy yeni hastane müjdesi veriyor. Acaba seçim mi geliyor da iktidar bu açıklamayı yapıyor? Herkes gibi bizde bu bahanelerin sebebini merak ediyoruz?
Tren gelecek diye seçim vaadi yapan iktidar Kırşehir’de masal parka oyuncak bir tren getirmişti çocuklar bile onu görmeye gitmedi.
Tren getirmeyip vatandaşa ‘Tren gelir hoş gelir’ türküsünü söyleten iktidar, hastaneyi de getirmeyip hastane önünde incir ağacı türküsü söyletecek sanırım. Bizler hizmet yapana teşekkür ve takdir etmesini de biliriz. Ancak milletin aklıyla oynayanlara, milleti kandıranlara asla izin vermeyeceğiz.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.