Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Belediyenin örnek projesi hayata geçti

Kırşehir Belediyesi, Tıbbi Malzeme ve Cihaz Desteği Projeyle ihtiyaç sahibi bakıma muhtaç olan hastalara tıbbi malzeme ve cihaz desteğinde bulunarak örnek bir çalışmaya imza attı.

Belediyenin örnek projesi hayata geçti
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
29 Ocak 2021 - 11:14

İhtiyaç sahibi bakıma muhtaç olan hastalara tıbbi malzeme ve cihaz desteği hakkında Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, açıklamalarda bulundu.
Başkan Ekicioğlu, açıklamasında “Söz verdiğimiz gibi, hayata geçirmiş olduğumuz Tıbbi Malzeme ve Cihaz Desteği Projemizle evlerinde tedavisi devam eden ve bakıma muhtaç olan hastalarımızın ihtiyaç duyduğu tıbbi malzeme ve cihazların desteğini sağlıyoruz.
Belediyenin ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Kırşehir Belediyesi olarak hayat geçirdiğimiz Tıbbi Malzeme ve Cihaz Desteği Projemiz kapsamında bakıma muhtaç olan hastalarımıza ihtiyaç duyduğu tıbbi malzeme ve cihazlarını belediye olarak temin ediyoruz. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Hayır Evi Ekiplerimiz tarafından, hasta olan vatandaşlarımızın evlerine kadar giderek tıbbi malzeme ve cihazları teslim ettiler.
Sosyal belediyeciliği örneğini Kırşehir’de yaşatacağız. Kimin ne ihtiyacı varsa her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk ve bundan sonra olmaya devam edeceğiz” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.