Kırşehir Umut Haber Gazetesi

“Bu kutlu yürüyüşte bende varım”

Kırşehir’in sevilen yüzü, AK Parti’nin de Türkiye genelindeki en genç İl Başkan Adayı Yasin Deniz gazetemizi ziyaret etti.

“Bu kutlu yürüyüşte bende varım”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
16 Kasım 2020 - 17:19

Kırşehir Umut Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker’i ziyaret eden AK Parti Kırşehir İl Başkan Adayı Yasin Deniz, gerçekleşen ziyarette “Kutuplaştırmaya değil, birleştirmeye geliyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ocak 2015’de Kırşehir’e toplu açılış törenlerine katıldığında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan harçlık almasıyla tanınan Deniz, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı adaylığını resmen açıkladı.


Gazetemiz aracılığıyla açıklamalarda bulunan AK Parti’nin en genç İl Başkan Adayı Yasin Deniz, “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde 7 Haziran ve 1 Kasım Genel Seçimlerinde 16 Nisan 2017 halk oylamasında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde ve en son yapılan 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partimizde hem saha çalışmalarında hem de parti içi çalışmalarında büyük desteklerimiz oldu. Allah nasip ederse göreve geldiğimiz ilk gün partimize küstürülen abilerimizi, ablalarımızı, bacılarımızı ve kardeşlerimizi sahibi oldukları AK Sevdaya yani evlerine ve yuvalarına tekrar dönmelerini sağlayacağız. Ardından 2023 Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kırşehir’de 2-0 yaparak ve Cumhurbaşkanlığı’nda ise en az yüzde 55 oy olarak Kırşehirimizi eski güzel AK günlere kavuşturacağız. Bu kutlu yolda tüm hemşehrilerimin ve tüm kardeşlerimin desteklerine ve en önemlisi dualarına talibim. Allah gazamızı mübarek eylesin” ifadelerini kullandı.
Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Bilişim Teknolojileri alanında son sınıf öğrencisi, 10 yıldır AK Sevda’ya hizmet etmiş gönül vermiş, 18 yaşındaki Kırşehir’in sevilen yüzü, gönüllerde taht kuran, AK Sevdalısı başarılı AK Parti Kırşehir İl Başkan Adayı Yasin Deniz, delegelerden destek istedi.
Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

FAHRETTİN TOKER

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.