Kırşehir Umut Haber Gazetesi

“BU PROJE 2012 YILININ PROJESİDİR”

KIRŞEHİR Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi Yönetimi ve ekibi Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek’i makamında ziyaret etti.

“BU PROJE 2012 YILININ PROJESİDİR”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Haziran 2019 - 9:29

KIRŞEHİR Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi Yönetimi ve ekibi Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete, Kırşehir Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Can Uğurlu, Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, Kırşehir Umut Medya Grup Genel Koordinatörü Türkan Cihan Dinç, Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi Spor Muhabiri Salih Hançer, Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi Muhabiri Mustafa Çavuş, Kırşehir Umut Fm Yayın Sorumlusu Onur Bozdayı katıldı.

Yapılan ziyarette Kırşehir Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek, “Öncelikle ziyaretiniz için Kırşehir Umut Medya Grubu’na çok teşekkür ediyorum. Basının görevi topluma ne verebilirim. Kişilerin kendini popüler etmesi değilde topluma ne kazandırabilirim olması gerekiyor.

Toplumu ilgilendiren konuları doğru, tarafsız, hızlı bir şekilde araştırıp kamuoyuna bilgilendirme yapması gerekiyor. Medyanın taraf olmaması gerektiğini düşünüyorum. Eminim ki Kırşehir Umut Medya çok güzel başarılara imza atarak basın sektöründe çok güzel çalışmalar gerçekleştirecektir. Sizleri bu yolda tebrik eder başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek, yaptığı açıklamalara şöyle devam etti;

“Adliye binamızın temizlik hizmetlerini, çay ocağını, yemekhanesinin personellerini hükümlü kadrosu oluşturuyor. Tabii ki bu hükümlülerde genelde iyi halli hükümlülerdir. Yoksa çok zararlı olabilecek hükümlüleri oralarda görevlendirme yapmıyoruz.”

“BU PROJE 2012 YILININ PROJESİDİR”

Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek, Adliye Müdürü olarak planlamalar hakkında da gazetemiz Ahi Yurdu Kırşehir yönetimine şu açıklamalarda bulundu;

“Şimdi bu projenin amacı aynı üniversitelerdeki yapı gibi hastanelerdeki yapı gibi bir genel sekreterlik statüsünde sadece hakim ve savcılar kendi işlerini yapsın. Onların kendi yoğunluklarının yanı sıra Adliye binasındaki birçok işlerle de onlar uğraşmasın. Onların yükü hafiflesin anlamasında Kırşehir Adliyesi Adliye Müdürü olarak bir birim ve bu birim adliyenin bütün işlerinden sorumlu olarak tutulması yani adliye binasına masa sandalye alınması gerekirken bununla hakim ve savcılar değil de bir Adliye Müdürü Birimi oluşturulup o işlerle oranın yetkilisi ilgilenmesi gerekir. Kırşehir Adliyesi de bu konuda pilot kapsamında. Böyle bir çalışma gerçekleştiriliyor.”

KIRŞEHİR ADLİYESİ DUYARSIZ KALMADI

Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliğinde Kırşehir Adliyesinde gerçekleştirilen kök hücre ve kan bağışı kampanyası hakkında bilgiler veren Kırşehir Adliyesi İdari İşler Müdürü Halil Şimşek, “Geçtiğimiz günlerde Kırşehir Adliyesi Binamızda gerçekleştirilen bakanlığın bu çalışması çerçevesinde kan ve kök hücre bağışı gün boyu devam etti. Kırşehir Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bilal Gümüş başta olmak üzere personellerimiz yoğun bir katılım göstererek böylesi bir çalışmaya duyarsız kalmadık. Kök hücre ve kan bağışı kampanyasına desteklerimizi ilettik. İnşallah ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarına bir nebzede olsa yardımcı oluruz. Kampanyamız kapsamında çok sayıda personelimiz kan bağışında bulundu. Hatta o gün Adliye binamızda bulunan o esnada rastgele burada bulunan vatandaşlarımız bile kan verdi. Çok güzel bir çalışma oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.