Kırşehir Umut Haber Gazetesi

BUNLARI ÜLKEMİZDE GÖRMEK İSTEMİYORUZ!..

TÜM Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de yabancı uyrukluların hızla nüfus artışına Kırşehir Halkı isyan etti.

BUNLARI ÜLKEMİZDE GÖRMEK İSTEMİYORUZ!..
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
31 Temmuz 2019 - 14:01

TÜM Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de yabancı uyrukluların hızla nüfus artışına Kırşehir Halkı isyan etti.
Kendi ülkelerindeki sıkıntılardan dolayı ülkemize sığınan yabancı uyruklu vatandaşlar, Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında yaşayan vatandaşlarımıza rahat nefes aldıramaz hale geldiler.

Geldikleri gibi Türkiye’nin huzurunu kaçıran yabancı uyruklular, kendi ülkemizde kendi vatandaşlarımızın huzurunu kaçırarak her gün farklı olayların altından çıkarak ülkenin iç huzurunu bozmaya devam ediyorlar.

Konuyla ilgili Kırşehir Umut Medya Grubu’na açıklamalarda bulunan Kırşehirli vatandaşlarımız gazetemize şu açıklamalarda bulundular;

“Kendi ülkelerinin durumundan rahatsız olup Türkiye’ye sığınan yabancı uyruklu vatandaşlar, bizlerin huzurunu yeterince kaçırdılar. Artık ülkelerine dönsünler. Onları burada istemiyoruz. Onların ülkelerinde bizim Türk Ordumuz savaşırken, onlar uğruna şehit olurken onların bizim ülkemizde ellerini kollarını sallaya sallaya gezmeleri kanımıza dokunuyor. Gitsinler ülkelerine bizim ordumuzla birlikte mücadele versinler. Bizim Şanlı Türk Ordumuz onların ülkelerinde savaşta Şehit, Gazi olurken onların Türkiye’de sahil kenarlarında, plajlarda tatil yapmaları ne kadar doğru? Veya ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılarla birlikte yabancı uyrukluların burada açtıkları dükkanlarda piyasanın altında iş yapmaları bizleri daha da çok sıkıntıya sokuyor. Yetkililere buradan sesleniyoruz. Lütfen onları ülkelerine geri gönderin ve bizler de rahatça nefes alabilelim. Yoksa ülkemizin geleceği açısından hiç güzel şeyler olacak gibi hissetmiyoruz. Ülkemizi yangın yerine çevirdiler. Sürekli kavga, dövüş, istismar olaylarının altından bunlar çıkıyorlar.

İşte İstanbul’da en son yaşanan olayla birlikte fitilin ucu daha da çok alevlenmiştir.

KENDİ ÜLKEMİZDE BİZİ YABANCILAŞTIRAN VE YABANCI UYRUKLULARIN KENDİ ÜLKELERİNE DÖNMELERİ İÇİN İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞEN EYLEMDE İSE ŞUNLAR YAŞANDI. 

İSTANBUL’DAKİ SURİYELİLER EYLEMİNDE ARBEDE ÇIKTI

İstanbul’un Fatih ilçesi Saraçhane semtinde toplanan Suriyelilere destek vermek isteyen grubun karşısına çıkan ve “Türkiye Türk’tür Türk kalacak” şeklinde slogan atan grup arasında arbede yaşandı. Açıklamaya tepki gösteren bir grup vatandaş polis ekiplerince uzaklaştırıldı.

Özgür-Der üyeleri Suriyelilerle ilgili İstanbul Valiliği’nin aldığı kayıtlı olmayan kişilerin şehirden çıkartılması kararını protesto etmek için Fatih’e bağlı Saraçhane Parkı’nda toplandı.

ARBEDE YAŞANDI

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı alana yerli ve yabancı birçok basın mensubu hazır bulunurken, Suriyeliler ise alınmadı. Özgür-Der üyeleri basın açıklaması yaparken, bir grup Özgür-Der üyelerine tepki gösterince arbede yaşandı.Polis arbedeye karışanları gözaltına aldı.

GÖZALTINA ALINDILAR

“Türkiye Türk’tür Türk kalacak” sloganları atan gruba Özgür-Der üyeleri müdahale etmeye çalışınca araya polis girdi. Slogan atan grubu alandan çıkaran ekipler, biri kadın iki kişiyi de gözaltına aldı.

Polis ‘Türkiye Türktür’ sloganı atan gruba müdahale etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.