Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Çalışmalara başlandı

Kırşehir’in Mucur İlçesi’nde içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve altyapı çalışmalarının tümü başladı ayrıca terminalde bulunan atıl duruma gelmiş alanların bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

Çalışmalara başlandı
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
12 Şubat 2021 - 13:53

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, çalışmaların en kısa sürede sona ereceğini bildirdi.

“Niyet hayır akıbet hayır” diyen Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur’da yapılan içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve altyapı çalışmaları hakkında, “Gönül sabır ile harman olmadan nasip ile buluşmazmış. İlçemizin çok uzun yıllardır kanayan yarası olan, kangren haline gelmiş olan içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve altyapı çalışmalarının tümüne bugün itibari ile başlamış bulunmaktayız. İlçemize Mucurumuza ve tüm hemşehrilerime hayırlı olsun. Çok şükür güzel ilçemiz Mucurumuz için sabır ile yürüttüğümüz projelerimiz bir bir gerçekleşiyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız tüm projelerimizi gelecek 50 yılı düşünerek gerçekleştiriyoruz. Bu projeyle birlikte Mucurumuzun alt yapı sorunu tamamen ortadan kalkacak ve uzun yıllar Mucur halkına hizmet verecek. Makamlar gelir geçer hizmetler kalıcıdır. Zahmetsiz rahmet olmaz. Proje sureci tamamlana kadar tozdan, çamurdan ve gürültüden dolayı vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı şimdiden ilçe halkımızdan özür dileriz. Kanalizasyon çalışması tamamlandıktan sonra ilçemizde artık su sorunu yaşanmayacak. İnşallah başlattığımız çalışmalarımız ile birlikte ilçemizi sağlam ve modern bir kanalizasyona kavuşturacağız. Bu büyük proje ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Terminal de yapılan çalışmalar hakkında ise Başkan Yılmaz, “İlçemiz terminalinde bulunan neredeyse atıl duruma gelmiş olan WC, tuvalet ve lavaboların bakım ve onarımı en güzel biçimde Mucurumuza yakışır şekilde tamamen yenilenmiştir. Bilinçli ve düzgün kullanılması kendi evimizdeki gibi kullanılması buraların kullanım ömrünü uzatır. Lütfen daha duyarlı olalım. İlçemize hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

BURCU ÖZTÜRK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.