Kırşehir Umut Haber Gazetesi

“Çevremize karşıda duyarlı olalım”

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Kırşehir Halkı’na seslendi:

“Çevremize karşıda duyarlı olalım”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
25 Kasım 2020 - 12:49

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan işçilerin fotoğrafını çekerek, “Onların fedakarlığını sadece kutlamakla yetinmeyelim. Çevremize karşıda duyarlı olalım” dedi.
İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan işçilerin sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde görevleri başındayken fotoğrafını çekti ve sosyal medyasında paylaştı.
Fedakar işçilerin fotoğraflarıyla birlikte açıklama yapan Başkan Zafer Satılmış, şunları paylaştı:
“Onların fedakarlığını sadece kutlamakla yetinmeyelim çevremize karşıda duyarlı olalım. Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de uygulanan sokağa çıkma yasağında, herkes evine çekilip televizyon izlerken, sıcak yataklarında uyurken, temizlik görevlileri fedakarca çalışıyor. Soğuk havaya rağmen, sokağa çıkma yasağında görev alan ekipler, sizlerin daha rahat gezip dolaşıp rahatça alışverişinizi yapabilmeniz için temizlenmemiş, kontrol edilmemiş cadde ve sokak kalmaması için büyük bir aşkla hizmetlerine devam ediyor.
Soğuk havaya rağmen, Kırşehir’i daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için fedakarca çalışan temizlik görevlilerimizi canı gönülden tebrik ediyorum…”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.