Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Çiçekdağı’nda toplu açılış töreni yapıldı

Kırşehir’in Çiçekdağı İlçe Belediyesi tarafından Çiçekdağı Çamlık Restaurant, Bulamaçlı Kaplıcası ve Kütüphane de düzenlenen açılış programı ile vatandaşların hizmetine açıldı.

Çiçekdağı’nda toplu açılış töreni yapıldı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
19 Ekim 2020 - 17:32

Açılış törenine Kırşehir Valisi İbrahim Akın, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Çiçekdağı Kaymakamı Burhanettin Yavaşi, Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Sağlam ve partililer katıldı.

Açılış öncesinde kaplıca ile ilgili bilgiler aktaran Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçenin en önemli değeri dinilebilecek şifa kaynağı Bulamaçlı Kaplıcası ve otellerin bulunduğu kısımlarda restorasyon ve yenileme çalışmalarını kısa sürede tamamlandığını söyledi.
İlçeye kazanımların devam edeceğini aktaran Başkan Hakanoğlu, “Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından ortak projemiz olan Çiçekdağı İlçe Halk Kütüphanesini İlçemize kazandırdık. Artık gençler rahatça bilgi alabileceği, ders çalışabileceği ve bir çok kaynaktan faydalanabileceği Kütüphanemizi hizmete açmış olduk.
İlçede yapımına kısa süre içerisinde başlanacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi ilçemize yapacağımız önemli projelerden birisi sözleşmesini yüklenici firma ile imzalandı. Çalışmalar ise 10 gün içerisinde başlayacak” dedi.
Kırşehir Valisi İbrahim Akın Çiçekdağı’na kazandırılan ve devam eden projelerin ilçe halkına hayırlı uğuru olmasını dileyerek, çalışmalarından dolayı Başkan Hasan Hakanoğlu’na teşekkür ettiği program proje alanları ve halka kazandırılan hizmet alanları gezildi.
Toplu açılış töreni hakkında AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, “Yakında Çiçekdağlı hemşehrilerimizin hizmetine girecek olan Halk Kütüphanesi, Çamlık Mesire Alanı, Bulamaçlı Kaplıcası ve sözleşmesi imzalanan Gençlik Merkezi ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projelerini Sayın Valimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz ile beraber yerinde inceledik” dedi.
İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi ise şunları ifade etti:
Kırşehir Valimiz Sayın İbrahim Akın, Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli, İl Başkanımız Muzaffer Aslan, Özel İdare Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz, Çiçekdağı Belediye Başkanımız Hasan Hakanoğlu ve İl Genel Meclis Üyemiz Eyüp Baran ile birlikte, yakın zamanda Çiçekdağlı hemşehrilerimizin hizmetine girecek olan Millet Kıraathanesi, Halk Kütüphanesi, Çamlık Mesire Alanı, Bulamaçlı Kaplıcası ve sözleşmesi imzalanan Gençlik Merkezi ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projelerini beraber yerinde inceledik.”

EN ÇOK KAZANANLAR
    EN ÇOK KAYBEDENLER
      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
        BUGÜN 1000TL NE OLDU?
        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN

        KUR ÇEVİRİCİ

        Para Birimi

        Çevrilecek Para Birimini Seçin

        Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.