Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Dağıstan öğrencilerle sohbet etti, yöneticilerden bilgi aldı

Boztepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, yüz yüze eğitimlerin başlaması nedeniyle okulları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti, yöneticilerden yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Dağıstan öğrencilerle sohbet etti, yöneticilerden bilgi aldı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
13 Ekim 2020 - 17:38

Boztepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullar da, okul öncesi ve ilkokul 1, 2, 3, 4’üncü sınıflar ile 8’inci ve 12’nci sınıflarda sorunsuz bir şekilde yüz yüze eğitim-öğretime başlandı.
12 Ekim’de  6 kademede ve Yenidoğanlı Köy Okulu’nda başlayan  yüz yüze eğitimin hazırlık çalışmalarını yerinde görmek üzere  Boztepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, Mehmetçik İlkokulu’nda  bayrak törenine katılıp  ardından Yenidoğanlı İlkokulu Ortaokulu’nu da ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti, öğretmenlerle toplantı yaptı.
COVİD-19 salgını çerçevesinde okullarda alınan önlemleri ve yapılan çalışmaların son durumunu inceleyen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, okul yöneticilerinden yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.
Hijyen, oturma düzeni ve diğer tedbirlerle okulların yüz yüze eğitime hazır olduğunu ifade eden Dağıstan, okullarda alınan tedbirler kadar öğretmenler, öğrenciler ve veliler olarak hep birlikte kurallara uyum konusunda gereken hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini vurgulayarak pandemi nedeniyle sessiz kalan okullarda hayırlı bir yıl olması temennisiyle ayrıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.