Kırşehir Umut Haber Gazetesi

DEVA Partisi’nden KTSO’ya ve ESOB’a ziyaret

DEVA Partisi’nden KTSO’ya ve ESOB’a ziyaret
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
03 Eylül 2020 - 13:45

DEVA Partisi Yönetimi, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret etti.

DEVA Partisi İl Başkanı Metin Atabey ve Parti Yönetimi, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ile görüştü.

Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, DEVA Partisi Yönetimi’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

DEVA Partisi Kırşehir İl Başkanı Metin Atabey ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kırşehir DEVA Partisi Kurucu Başkanı Metin Atabey tarafından, partilerinin Kırşehir’de yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verildi. Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk’te DEVA Partisi İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.