Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Fikir alışverişinde bulundular

Kırşehir İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Metin Alpaslan ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya fikir alışverişi yaptılar.

Fikir alışverişinde bulundular
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
02 Şubat 2021 - 10:08

Kırşehir AFAD İl Müdürü Metin Alpaslan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 29 Ocak Cuma günü rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Afetlere karşı dayanıklılığımızı arttırma konusunda ilimizdeki bütün kurumların ortak çalışmasının çok önemli olduğunun altını çizen Kırşehir AFAD İl Müdürü Metin Alpaslan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bilgi ve birikiminden faydalanmak istediklerini ve iş birliği içinde çalışmaktan mutlu olacaklarını belirtti. AFAD İl Müdürü Alpaslan, daha sonra Kırşehir AFAD Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ve İl Risk Azaltma Planı (İRAP) hakkında Rektör Karakaya’yı bilgilendirdi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak her zaman gereken desteği vermeye hazır olduklarını belirten ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir AFAD İl Müdürü Metin Alpaslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.