Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Gelecek Partisi İl Başkanlığı’ndan gazetemize ziyaret

Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici ve yönetimi, Umut Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Can Uğurlu’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi İl Başkanlığı’ndan gazetemize ziyaret
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
12 Kasım 2020 - 9:13

Gerçekleştirilen ziyarete, Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici, Kadın Kolları Başkanı Kevser Gürler ve Çiçekdağı İlçe Başkanı Kütük Bek katıldı.
Kırşehir Umut Haber Gazetesi’ne gerçekleştirilen ziyarette, Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici, “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına ulaşmak üzere olduğumuz bu zaman diliminde, ülkemizin sorunlarının çözümü güçlü bir gelecek tasavvuruyla mümkündür. Bugün Türkiye’nin sorunlarına çözüm üretemeyen siyasal yaklaşımların ortak özelliği, 20. yüzyılın travmalarının ürettiği, miadını doldurmuş, geçmişe ait yapılar olmalarıdır. Gün geçmişe takılıp kalma günü değil geleceğe ve ufka yürüme günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle çıkmış olduğumuz bu yolda İl Kongremizi tamamlayıp parti çalışmalarımıza hız kazandırma çabası içerisindeyiz. Çalışmalarımız çok güzel ve olumlu bir şekilde ilerliyor. Milletimiz toplumsal farklılıklarımızı ve kırılganlıklarımızı kendisine siyasi sermaye yapanların geleceği inşa edemeyeceğini görmektedir. Milletimiz korkularla ve tabularla siyaset yapanların ülkemizi yarınlara taşıyamayacaklarını bilmektedir. Şimdi ‘Yeni şeyler söyleme’ zamanıdır” ifadelerini kullandı.
Umut Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Can Uğurlu ise konuşmasında, “Gelecek Partisi’nin vatana, millete ve devlete hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah güzel projelerle güzel işler başarırsınız. Kongreniz hayırlı uğurlu olsun. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
“Önemli olan bundan tam yüz yıl önce Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının en zor şartlarda yaktığı İstiklal meşalesini günümüze taşıyan bir bilinçle geleceğe omuz omuza yürüme ve muasır medeniyet seviyesini aşma iradesi gösterebilmemizdir” diyen Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici, sözlerine şöyle devam etti:
“Partimiz temel hak ve özgürlüklerin korunduğu, ayırımcılıkların son bulduğu, adil ve müreffeh bir Türkiye vizyonu ile yola çıkmaktadır. Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Demokrat zihniyet, ortak akıl ve toplumsal uzlaşma temelinde, kuşatıcı bir siyasi vizyon, yetkin bir kadro ve rasyonel bir yönetim anlayışıyla sorunlarımızın tamamını çözüme kavuşturmak mümkündür. Bizler çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli basın mensuplarının destekleriyle daha güzel işler başarabileceğimizi biliyoruz. Yeni şeyleri ancak bugüne inançları ve yarına umutları olanlar söyleyebilirler.”
Gerçekleşen ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.