Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Genel Başkan Durmuş, Kırşehir’deydi

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Kırşehir’e gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkan Durmuş, Kırşehir’deydi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
17 Kasım 2020 - 17:00

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Mehmet Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlkay Tekin, Alper Uzun, Recep Kadir Turpçu, Menderes Gönç ve Erdal Sevimli ile birlikte Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut’a, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’ya ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, personelle hasbihal ederek sorunlarını dinledi.
Sağlık Müdürü Bulut’u ziyaret ettiler
Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’un Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ziyareti hakkında Müdürlük şunları paylaştı:
“Sağlık-Sen Genel Başkanı Sayın Semih Durmuş Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan ile birlikte Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları adına İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut’u ziyaret ettiler.
Ziyarete Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcısı Ertan Yıldız, Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu’da katıldı.
Durmuş, Baykara’ya teşekkür etti

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Genel Başkan Yardımcısı Sayın Abdülaziz Aslan, Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Mehmet Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu ile birlikte Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’yı makamında ziyaret etti.
Ziyaret esnasından Genel Başkan Semih Durmuş, tüm Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda büyük bir özveri ile çalışılmasını takdirle karşıladıklarını dile getirdi. Özellikle pandemi süresince COVİD-19 ile mücadele kapsamında hizmet alanlarına yönelik yapılan çalışma ve fedakârlıktan dolayı teşekkürlerini ilettiğini bildiren Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, şunları ifade etti:
“Ziyaret esnasında İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda çalışan personellerimizin dilek ve taleplerini sayın genel başkana iletme fırsatımız olurken, değinilen konular ile ilgileneceklerini beyan etmişlerdir.
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları adına sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette İl Müdürümüz Ramazan Baykara ziyaretin anısına Sayın Semih Durmuş’a ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek bir plaket takdim etti.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.