Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Göçen, “Milletimiz adına sorumluluklar her zaman yerine getirilmeli”

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, basın açıklaması yaparak “Milletimiz adına sorumluluklar her zaman yerine getirilmeli” dedi.

Göçen, “Milletimiz adına sorumluluklar her zaman yerine getirilmeli”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
18 Ocak 2021 - 9:21

“Ülkemizde gün geçmiyor ki ilginç şov sayılabilecek girişimlerle algı yaratmaya çalışılmasın. Gündemin ekonomik sıkıntıların, sağlık problemlerinin olduğu günlerimiz de halkın dikkati başka yerlere çekilmeye çalışılıyor” diyerek basın açıklamasına başlayan İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
“Geçtiğimiz günlerde halkın derdini sormayan, çözüm yolları aramayan, halkı görmemezliğe gelen, sadece oy zamanı hatırlayan Cumhur İttifakı’nın büyük ortağı olan aralarında Kırşehir’in de olduğu AKP Teşkilatları tüm yurtta savcılıklara giderek açıklamaları nedeniyle darbe algısı oluşturuyorlar diye, üç kişi hakkında suç duyurusunda bulunup, esnafla, çiftçiyle, işçiyle, öğrenciyle çektirmedikleri fotoğrafı, adliye kapısında çektirip, vatanı koruyoruz edasıyla paylaşmışlardır. Keşke bu hassasiyeti tüm uyarılara rağmen övgü ve saygı gösterdikleri, ne istese verdikleri, hala sürekli talep etmemize rağmen mecliste siyasi ayağı araştırılmasına engel oldukları FETÖ’cülerin gerçek yüzünü zamanında görüp savcılığa gitselerdi, keşke parti menfaati hesap edilmeyip, bebek katili Apo’nun mektubunu Diyarbakır’da meydanlarda okutulmasında, hain Apo’nun kardeşi Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkartılıp röportaj yapılmasında, Habur Kapısı’nda PKK’lıları davul zurnayla karşılandığında, peşmergenin Kobani’ye geçişine izin verildiğinde ve yemek paralarının karşılanmasında, Oslo’da ve İstanbul’da saraylarda görüşüldüğünde suç duyurusunda bulunsalardı da samimiyetlerine inansaydık.
Milletimiz adına sorumluluklar her zaman yerine getirilmeli, ülkemizin temeline dinamit koymaya çalışanlarla her zaman mücadele edilmeli, bunlara göz yummamalı, sadece gündem değiştirerek dikkati başka yere çekmek için yapılan bu davranışlar doğru değildir. Unutmayın ülkemizde insanlar iş, aş, geçim ve sağlıkla ilgili sıkıntılarla uğraşıyor. Bu davranışlarınızla size olan inanç tamamen kayboluyor. Vatandaşın bu şikayetlerini Ankara’ya iletmiş olsaydınız görevinizi yapmış ve halkın saygısını kazanmış olurdunuz.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.