Kırşehir Umut Haber Gazetesi

GURBETÇİ İŞ ADAMI HEMŞEHRİMİZDEN UMUT HABER’E ZİYARET

HOLLANDA’da yaşayan Kırşehirli hemşehrimiz Mehmet Kapusuz, Kırşehir Umut Haber Gazetesi’ni ziyaret ederek Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ile biraraya geldi.

GURBETÇİ İŞ ADAMI HEMŞEHRİMİZDEN UMUT HABER’E ZİYARET
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
08 Ağustos 2019 - 16:07

HOLLANDA’da yaşayan Kırşehirli hemşehrimiz Mehmet Kapusuz, Kırşehir Umut Haber Gazetesi’ni ziyaret ederek Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ile biraraya geldi.

Gerçekleşen ziyarette bir dizi açıklamalarda bulunan Kırşehirli Hemşehrimiz Mehmet Kapusuz, “Hollanda’da yaşıyorum orada iş adamıyım, ticaretle uğraşıyorum.

Doğum yerim Kırşehir, köyüm Uzunali yaklaşık 20 senedir Hollandadayım. 13 senedir ise kendi iş yerim ile uğraşıyorum. Türkiye’de de çalışıyoruz. Bunun yanında da Almanya, Belçika, İsveç gibi ülkeler ile de ticaret yapıyoruz.  Hollanda’da dağıtım yapıyoruz.  Laminat parke işi ile uğraşıyorum. Son 3 senedir profesyonel olarak çalışıyorum ve büyük bir yerimiz var.

Amsterdam’ın değişik yerlerinde bayilerimiz bulunmakta. Hollanda’nın genelinde çalışıyoruz, laminat parke satışını evlere servis de yapıyoruz. Döşemesini de kendimiz yapıyoruz ve elimizden geldiği kadar kaliteyi yüksek tutmaya çalışıyoruz .

14 tane personelimiz var. Yani bunu daha çok aile firmasına dönüştürdük. Genelde kardeşim, yeğenim, Hollandalı arkadaşlarımız ve farklı milletlerden de çalışanlar var ama bu benim için önemli değil çünkü kardeş gibi çalışıyoruz.

Bizde patron ilişkisi yok. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor bu yüzden hızlı bir şekilde büyümeyi başardık. Başarının sırrı en başta dürüst olmak ve çalışmaktır. Bende şöyle bir şey var,

ben patronum akşama kadar oturup çalışsınlar  ya da müşteri gelsin diye beklemiyorum. Müşteri aradığında kendi arabama binip gidiyorum. Müşterinin sıkıntısını en kaliteli bir şekilde çözmeye çalışıyorum. Son olarak çalışanlara tavsiyem, işini yapan kişiler gerçekten dürüst bir şekilde çalışıp kaliteye önem vermelilerdir. Para kazanmaktan ziyade işlerini en iyi şekilde yapmalılar. Aynı zamanda ben esnaflıkta yaptım.

Dürüst ve çalışkan olmak zorundasınız. Şuanda zaten bütün yatırımlarımızı Kırşehir’e yapıyoruz. Bu memleketin evladı olduğumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz. Gerçekten Kırşehir’i çok seviyorum. Kırşehir Belediyespor’un da çok çalışarak aynı başarıları elde edeceğini düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu ise konuşmasında; “Hemşehrimiz gerçekten Hollanda’nın Amsterdam eyaletinde çok güzel işler yaparak ülkemizin ve şehrimizin adını çok güzel tanıtmaktadır. Yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren hemşehrimiz Hollanda’nın Amsterdam Eyaletinde ANIL LAMINAAT OUTLET adıyla başarısında başarı katmaya devam ediyor. Bizlerde Umut Medya Grup olarak hemşehrimizin her zaman yanında olduğumuzu bildirir, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.