Sözleşmeli personel alınacak

Kaman İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, sözleşmeli bayan işçi alınacağını açıkladı.

Kırşehir’in Kaman İlçesi’nde yaşlılara ve muhtaçlara yönelik evde temizlik işleri projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelere temizlik işlerinde yardımcı olmak için sözleşmeli 3 bayan personel alımı yapılacak. 3 sözleşmeli bayan personel 6 ay süre ile asgari ücret ile çalışacak.

 Kaman Kaymakamlığı’nın resmi sitesinde sözleşmeli personel alımı hakkında ilan yayınlandı. Kırşehir İli Kaman İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sözleşmeli Personel Alım İlanında şu bilgilere yer verildi:
Kırşehir İli Kaman ilçesi  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2022 yılı Yaşlılara ve Muhtaçlara yönelik Evde Temizlik İşleri Projesi Kapsamında, 3294 sayılı kanun gereği ihtiyaç sahibi ailelerin 6 ay süre ile Asgari ücret karşılığında 3 adet Bayan Temizlik İşçisi istihdam edilecektir. 
Genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 20 - 45 yaşları arsında olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, herhangi bir engeli, sakatlığı ve alerjisi olmamak.
İşin süresi 6 ay. İstenilen iş gücü türü: Proje kapsamında temizlik işleri 
istenilen iş gücü sayısı 3 (üç), eğitim durumu en az okur-yazar.

Özel şartlar; Kaman İlçesi sınırları dâhilinde ikamet ediyor olmak. ( Başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel engelli bulunmamak. Temizlik görevlisi yalnızca bayan müracaatçılar arasından alınacaktır. (Erkek müracaatçıların iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.)

Sınavın ilanı, başvuru şekli ve süresi; Başvuru 20 Mayıs 2022 - 26 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup internet ya da posta yoluyla başvuru alınmayacaktır. Sınavın yeri ve şekli; Mülakat Sınavı 27 Mayıs 2022 tarihinde saat 11.00’de Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılacak olup ayrıca davet yazısı gönderilmeyecektir.  

Başvuru sırasında istenecek belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, sözleşmeli personel iş talep formu (Eksiksiz şekilde doldurulacak. Vakıftan temin edilecek.), son altı ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, ikamet belgesi.(Başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.) Sınavı kazandıktan sonra görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair bir hastaneden alınacak sağlık raporu.

Sınav sonuçları; Yapılacak mülakat sonucu mülakat puanı göz önünde tutularak en yüksek puanı alan 3 kişi tespit edilecek olup asıl kazanan 5 (beş) gün içerisinde Kaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelerek sözleşme yapılıp işe başlayacaktır.  Adı geçen personel sözleşme süresinde sözleşme İmzalanıp işlemler başlatılacaktır. Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

 

23 May 2022 - 15:08 - Yaşam --- Okunmagöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Umut Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Umut Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Umut Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Umut Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Kirşehir Markaları

Umut Haber Gazetesi, Kirşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (386) 213 40 50
Reklam bilgi