Kırşehir Umut Haber Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Hakanoğlu’ndan Vali Akın’a ve kurum müdürlerine ziyaret

Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı ve bazı kurumların müdürlerini ziyaret etti.

Hakanoğlu’ndan Vali Akın’a ve kurum müdürlerine ziyaret
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
13 Ekim 2020 - 17:14

Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a, Kültür ve Turizm İl Müdürü Halil Çalışır’a, Gençlik Spor İl Müdürü Numan Şahin’e, Ahi Evran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte Sekreteri Ali Demir’e, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’ya, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’a 12 Ekim Pazartesi günü ziyaret gerçekleştiren Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ziyaretler hakkında şunları paylaştı:
“Sayın Valimiz İbrahim Akın Bey’i ziyaret edip, İlçemiz ile alakalı yatırım ve projelere verdikleri desteklerden ötürü teşekkürlerimizi sunduk.
Kültür ve Turizm İl Müdürümüz Sayın Halil Çalışır Bey’i ziyaret edip, bazı konularda istişareler ettik. Misafirperverliği için teşekkürlerimizi sunuyorum.
Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Numan Şahin hocamızı ziyaret edip, İlçemizle alakalı konuları istişare ettik. Misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunuyorum.
Ahi Evran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte Sekreteri olarak göreve başlayan Sayın Ali Demir Beyi ziyaret edip, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Rabbim muvaffakiyetler nasip etsin inşallah.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sayın Ramazan Baykara Beyi ve İl Müdür Yardımcımız Hemşehrimiz Sayın Abdullah Kömürcüoğlu Bey’i ziyaret edip, İlçemizle alakalı konuları istişare ettik. Misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum.
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Murat Türesin Beyi ziyaret edip, İlçemizle alakalı konuları istişare ettik. Misafirperverliğinden dolayı Sayın Müdürümüze teşekkürlerimizi sunuyorum.
İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Sayın Kurtuluş Yılmaz Bey’i ziyaret edip, İlçemiz ile alakalı konuları istişare ettik. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Genel Sekreterimize teşekkürlerimizi sunuyorum.”

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.