Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Haydi Kırşehirliler, afetzedelere destek olalım

Kırşehir Valiliği, İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle o bölgedeki afetzedelere dağıtılmak üzere ihtiyaç duyulanlar açıkladı.

Haydi Kırşehirliler, afetzedelere destek olalım
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
02 Kasım 2020 - 16:40

Kırşehir’de yardımda bulunmak isteyenler için ihtiyaç duyulanları ürünlerden yardımda bulunmak isteyenler için başvuru yerleri belli oldu. Kırşehir’de yardımda bulunmak isteyenler Kırşehir İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurmaları gerekiyor.
Yardım hakkında Kırşehir Valiliği, şu açıklamayı yaptı:
“İzmir ilimiz ve çevresinde meydana gelen deprem nedeniyle afetzedelere dağıtılmak üzere ihtiyaç duyulan ve aşağıda içeriği belirtilen standart gıda kolisi ya da yeni battaniye yardımında bulunmak isteyen kişi ve kuruluşlarımızın Kırşehir İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza başvurmaları veya Vakfımızın: 0386 213 50 58 – 0386 212 24 66 numaralı telefonlarından iletişime geçmeleri rica olunur. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Gıda kolisi içeriği; pirinç 5 kilogram, bulgur 2.5 kilogram, kuru fasulye 2.5 kilogram, mercimek 2.5 kilogram Ayçiçek yağı 5 kilogram, domates salçası 0.83 kilogram, şeker 5 kilogram, tuz 0.5 kilogram, un 1 kilogram, çay 2 kilogram.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.