Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Huzurevi ve bakım merkezlerinde kalanlara aşı yapıldı

Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı huzurevinde ve bakım merkezlerinde kalanlara koronavirüs aşısı yapıldı.

Huzurevi ve bakım merkezlerinde kalanlara aşı yapıldı
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
21 Ocak 2021 - 9:05

Aşı uygulamalarının Kırşehir’de devam ettiğini bildiren Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü, “Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda sağlık çalışanlarımızın yanı sıra huzurevi, bakım merkezleri ve 90 yaş üzeri yaşlılarımıza aşı yapılmaya başlandı. Aşı ekibimiz tarafından ilimizde yer alan Kırşehir Huzurevi Müdürlüğü, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğü, Osman Yalçınkaya Yaşlı Bakım Rehabilitasyon ve Huzurevi Müdürlüğümüz ile Kırşehir Özel Yaşam Bakım Merkezi ziyaret edilerek aşı uygulaması yapıldı. 
Ayrıca bugünden itibaren 90 yaş üzeri olup, daha önce Koronavirüs hastalığını geçirmemiş olan vatandaşlarımızın aşılarını evlerinde yapılacaktır” ifadesine yer verildi.
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlü ise aşı çalışması hakkında “İl Müdürlüğümüze bağlı engelli ve yaşlı kuruluşlarımız değerli sakinleri ve kıymetli personellerimiz ilk COVİD-19 aşısını oldular. Gün içerisinde Kırşehir Huzurevi Müdürlüğü’ne vekalet eden İl Müdür Yardımcımız Abdullah Kömürcüoğlu koordinesinde, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Müdüremiz Gülbahar Düğer koordinesinde ve Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğü Müdürümüz Tural Deveci koordinesinde aşılanma gerçekleşti. 20 Ocak 2021 günü ise Osman Yalçınkaya Yaşlı Bakım Rehabilitasyon ve Huzurevi Müdürlüğümüz ile Kırşehir Özel Yaşam Bakım Merkezi aşılanması yapıldı.
Aşılarını kuruluşlarımızda oluşturulan ortamda yapan Sağlık İl Müdürlüğümüz değerli sağlık personellerine teşekkür ederiz” dediler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.