Kırşehir Umut Haber Gazetesi

İlhan, “O’nun izinde yürümek, ilkelerini yaşatmak bizlerin görevidir”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, “O’nun izinde yürümek, ilkelerini yaşatmak bizlerin görevidir” dedi.

İlhan, “O’nun izinde yürümek, ilkelerini yaşatmak bizlerin görevidir”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
10 Kasım 2020 - 12:20

“Her yıl olduğu gibi bir 10 Kasım’ı daha yaşıyor, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem ve saygıyla anıyoruz” diyen CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, mesajına şöyle devam etti:
“O’nun izinde yürümek, ilkelerini yaşatmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nin demokratik yolda ilerleyişini sürdürmeye devam etmek, geçmişteki mücadeleyi gelecek nesiller adına adım adım ileriye doğru götürmek bu ülkede bir arada yaşayan bizlerin görevidir. Yaptığı yenilik hareketleri ile çağdaş, medeni ve aydın bir toplum yaratmak için ortaya koyduğu ideallere bakıldığında; ön görüleri ve hayat görüşü yüksek bir lidere sahip olmanın verdiği gurur içimizdeki derin özlemi bir kere daha bizlere hissettirmektedir. Değerlerini, bıraktığı mirası koruyup Cumhuriyet’e sahip çıkarak ilkelerinin izinde tüm Türkiye ile hep beraber daima aynı duruşun sergilenmeye devam edileceğine yürekten inanıyorum. Bu duygularla, eşsiz lider Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygıyla anıyorum.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.