Kırşehir Umut Haber Gazetesi

İlhan ve Ekicioğlu’dan Yalnız’a hayırlı olsun ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlhan ve Ekicioğlu’dan Yalnız’a hayırlı olsun ziyareti
Avatar
Umut Medya( umuthaberkirsehir@gmail.com )
05 Şubat 2021 - 12:10
CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, geçtiğimiz günlerde Kırşehirîn önemli sanayi kuruluşlarından olan PETLAS’a Genel Müdür olarak atanan Hakan Yalnız’a 2 Şubat Salı günü hayırlı olsun ziyaretine gittiler.

Ziyaret hakkında CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, “İlimiz ve ülkemiz için önemli kuruluşlardan olan PETLAS’ı Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcımız Asaf Kayaoğlu ile birlikte ziyaret ederek görevine yeni başlayan Petlas Genel Müdürü Hakan Yalnız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ise şunları ifade etti:

“Milletvekilimiz Metin İlhan ve Başkan Yardımcımız Asaf Kayaoğlu ile birlikte Türk sanayisinin önemli kuruluşlarından ve ilimiz ekonomisine büyük katkı sağlayan PETLAS’ı ziyaret ederek Genel Müdür Hakan Yalnız’a yeni görevinde başarılar diledik.”

BURCU ÖZTÜRK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.