Kırşehir Umut Haber Gazetesi

KGK tarafından Kırşehir’de ‘OKU-BIRAK’ Kampanyası başlatıldı

Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar, Balkanlar ve Ortadoğu öncelikli olmak kaydıyla, tüm ülkelerde gazetecilerin mesleki, sosyal ve kültürel değerlerini arttırıcı, kaynaşma ve dayanışmayı geliştirici önlemler alınmasını sağlamak üzere çalışmalar yapmak amacı ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi, Kırşehir’deki projelerine kaldığı yerden devam ediyor.

KGK tarafından Kırşehir’de ‘OKU-BIRAK’ Kampanyası başlatıldı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
23 Ekim 2020 - 17:11

Geçtiğimiz günlerde İhlas Haber Ajansı (İHA) Kırşehir Muhabiri Enderhan Öz, Küresel Gazeteciler Konseyi Kırşehir Temsilcisi seçildi. Öz, Kırşehir’deki ilk projesini hayata geçirerek ‘OKU-BIRAK’ Kampanyası düzenledi. Kırşehir Belediyesi’nin şehrin merkezlerinde bulunan büfelerine şehrin yerel gazetelerini Kırşehir Belediyesi destekleriyle bırakarak Kırşehirli vatandaşların yerel gazeteleri okuma alışkanlıklarını pekiştirmek için uygulama hayata geçirildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kuruluşu onaylanan ve Mehmet Ali Dim Başkanlığı’nda Türkiye’nin birçok bölgesinde büyük başarılara imza atan Küresel Gazeteciler Konseyi, Kırşehir’de de bir çok projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.
OKU-BIRAK Kampanyası’yla başlanan ve Kırşehirlileri büyük özveriyle hazırlanan şehrin yerel gazeteleriyle buluşturmanın büyük önem arz ettiğini söyleyen Küresel Gazeteciler Konseyi Kırşehir Temsilcisi Enderhan Öz, “Kırşehir için geç kalınmış projelerimiz var. Bu projeleri hep birlikte hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. OKU-BIRAK Kampanyasını başlattık. Kırşehir Belediyesi’nin de destekleriyle şehrin farklı noktalarında bulunan Kırşehir Belediyesi büfelerine büyük özveriyle hazırlanan, bin bir emeklerle okuyucularına ulaşan yerel gazetelerimizi vatandaşlarımızla buluşturup okutmak istiyoruz. Hayata geçirmeyi planladığımız birçok projemiz için de kolları sıvadık. Çalışmalarımızı en kısa zamanda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. FAHRETTİN TOKER

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.