Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Kılıçdaroğlu’ndan Kırşehir’e sürpriz ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırşehir’e geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan Kırşehir’e sürpriz ziyaret
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
04 Aralık 2020 - 14:53

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile 02 Aralık Çarşamba günü Kayseri’de Muhtarlar Buluşması’nın ardından Kırşehir’e sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Kırşehir’de Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ve gelen heyeti, CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir İl Başkanı Şeref Baran Genç, Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ve Belediye Meclis Üyeleri karşıladı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi, Ağalar Konağı’nda ve Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde Kırşehir Ekibiyle görüşme yaparak Kırşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Kılıçdaroğlu’nun Kırşehir ziyareti hakkında CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, “Türkiye’nin umudu, hak, hukuk ve adaletin savunucusu Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bir program dönüşü Anadolu’nun çiçeği Kırşehir’imizi ziyaret etmeden geçmedi. Sayın Genel Başkanımız’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaret hakkında “Kırşehir ziyaretleri ile bizleri onurlandıran CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun, Burdur Milletvekilimiz Sayın Mehmet Göker ve Kastamonu Milletvekilimiz Sayın Hasan Baltacı’yı Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İlhan ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte ağırlayarak Belediyemiz’in yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdik” ifadesini kullandı.
CHP Kırşehir İl ve Merkez İlçe Başkanlığı ise şu cümleleri paylaştı:
“Kayseri Muhtarlar Buluşması’nın ardından sürpriz bir Kırşehir ziyaretleri ile bizleri onurlandıran CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun, Burdur Milletvekilimiz Sayın Mehmet Göker ve Kastamonu Milletvekilimiz Sayın Hasan Baltacı’yı İl Başkanımız Sayın Şeref Baran Genç, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Metin İlhan, Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Doğan Yıldızhan, Hacıbektaş Belediye Başkanımız Sayın Arif Yoldaş Altıok, Akpınar Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Takan ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte ağırlamaktan onur duyduk.”
Ziyaretin sonunda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Belediye Meclis Üyeleri tarafından Kırşehir Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi tarafından yapılan el emeği ürünler hediye edildi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.