Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Kırşehir, Alışveriş Festivali’ne hazırlanıyor

Kırşehir, Alışveriş Festivali’ne hazırlanıyor
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
01 Eylül 2020 - 0:13

14 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında Kırşehir’de ‘İndirimli Alışveriş Günleri Festivali’ düzenlenecek.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, “14 – 20 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında ‘Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali’ düzenlenecektir. Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali kapsamında yapılacak olan indirimler ve/veya Kampanyalara katılmak isteyen üyelerimizin ve ESOB üyelerinin odamıza müracaat etmeleri önemle rica olunur” dedi.

Ahilik Haftası’nın Kırşehir’e yakışır şekilde kutlanması için gayret gösterdiklerini vurgulayan Başkanı Yılmaz, “Bu sene 14- 20 Eylül tarihlerinde kutlanacak olan 33. Ahilik Haftası etkinlikleri koronavirüs nedeniyle kısıtlamalı olarak kutlayacağız.

Ahi Evran-ı Veli’nin başlattığı Ahiliği yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla hazırlanan etkinlikler, Ahi kenti Kırşehir’e yakışır şekilde gerçekleştirme amacındayız. Pandemi nedeniyle insan sağlığını ön planda tutarak, programın en iyi şekilde yürütülmesi için hep birlikte çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.