Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Kırşehir Barosu’ndan meslektaşlarına destek çağrısı

Kırşehir Barosu, İzmir’de yaşanan depremden etkilenen meslektaşlarına destek olma amacıyla üyelerine yardım kampanyası hakkında bilgi verdi.

Kırşehir Barosu’ndan meslektaşlarına destek çağrısı
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
06 Kasım 2020 - 15:57

İzmir’de depremde etkilenen meslektaşlarına destek olmak isteyenlerin İzmir Barosu Vakfı’na yardım yapabileceğini bildiren Kırşehir Barosu, şu açıklamayı yaptı:
“Değerli meslektaşlarımız İzmir’de yaşanan deprem felaketinin, İzmir Barosu’na kayıtlı meslektaşlarımızın büroları ve evlerinin yoğunlukta bulunduğu Bayraklı Bölgesinde çok büyük zarara sebep olduğu, birçok meslektaşımızın evi ve ofisi kullanılamaz durumda olduğu, binalara giriş güvenli olmadığından, meslektaşların bürolarındaki ekipmana da ulaşamadıkları İzmir Barosu tarafından bildirilmiştir. Bu sebeplerle meslektaşlarımızın çalışabileceği baro nezdinde geçici büroların kurulması, meslektaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için İzmir Barosu tarafından nakdi yardım kampanyası başlatılmıştır. Bağışlarınızı İzmir Barosu Vakfı’nın aşağıda belirtilen banka hesap numarasına iletebilirsiniz. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz. IBAN: TR39 0001 0015 2334 7949 1250 07. Hesap sahibi: İzmir Avukatları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.