Kırşehir Umut Haber Gazetesi

Kırşehir Nüfus Müdürlüğü, EKPSS nedeniyle yarın açık olacak

Yarın Kırşehir’de ve diğer illerde Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) yapılacak. Sınava giren adayların kimlik kartı sorunu yaşamaması için Kırşehir Nüfus Müdürlüğü yarın 07.00 ile 10.00 saatleri arasında  açık olacak.

Kırşehir Nüfus Müdürlüğü, EKPSS nedeniyle yarın açık olacak
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
14 Kasım 2020 - 12:50

Yarın uygulanacak 2020 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (2020-EKPSS) girecek adaylardan, T.C. Kimlik Kartını kaybeden, nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. Kimlik Numarası, fotoğraf, soğuk damga bulunmadığı için sınava kabul edilmeyecek durumda olanlar için sınav yapılacak merkezlerdeki ekte sunulan İl/İlçe Nüfus Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce 15 Kasım 2020 Pazar günü  07.00 ile 10.00 saatleri arasında açık tutulacak ve söz konusu Müdürlüklere başvuran adaylara, müdürlük personeli tarafından fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu-karekodlu veya  fotoğraflı, barkodlu-karekodlu ‘Geçici Kimlik Belgesi’ düzenlenecektir.
Bu amaçla sınav günü Kırşehir Nüfus Müdürlüğü’ne başvuran adaylar, Nüfus Müdürlüğü Personeli ile birlikte ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinde yer alan ilgili sınavın başvuru bilgilerine T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir. Nüfus Müdürlüğü personelince adayın bilgilerinin kontrolü yapılarak adaya fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu-karekodlu veya  fotoğraflı, barkodlu-karekodlu ‘Geçici Kimlik Belgesi’ düzenlenecektir. Adaylar, Nüfus Müdürlüklerince düzenlenen fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu-karekodlu veya  fotoğraflı, barkodlu-karekodlu Geçici Kimlik Belgeleri ile sınava girebileceklerdir.  ‘Geçici Kimlik Belgesi’ dışında verilen belge, form vb. sınava giriş için kabul edilmeyecektir. Bu amaçla, Nüfus Müdürlüğüne başvuran adayın, ilgili sınavın Sınava Giriş Belgesi ve güncel bir fotoğrafının yanında olması gerekmektedir.  
Kırşehir’de sınava girecek adaylar için açık olacak Kırşehir Nüfus Müdürlüğü’nün adresi şöyle:

Kırşehir Merkez Yenice Mahallesi 182.Sokak A Blok No:2 Merkez/Kırşehir.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.