Kırşehir Umut Haber Gazetesi

KIRŞEHİR UMUT HABER’DEN VALİ AKIN’A ZİYARET

KIRŞEHİR Umut Haber Gazetesi yönetimi ve çalışanları Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti.

KIRŞEHİR UMUT HABER’DEN VALİ AKIN’A ZİYARET
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
06 Ağustos 2019 - 11:22

KIRŞEHİR Umut Haber Gazetesi yönetimi ve çalışanları Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, Umut Haber Gazetesi Hüseyin Can Uğurlu, Umut Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Toker, Umut Haber Gazetesi Genel Koordinatörü Türkan Cihan, Umut Haber Gazetesi Spor Muhabiri Salih Hançer, Umut Haber Gazetesi Muhabiri Mustafa Çavuş katıldı.

Kırşehir’de uzun zamandır Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi olarak yayın hayatına devam etmekte iken 22 Mayıs 2019 tarihi itibariyle Umut Medya Grubu’na devredilen Kırşehir Umut Haber Gazetesi’nin yönetimi ve çalışanları Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında Vali Akın’a bilgiler verdi.

Kırşehir Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu konuşmasında; “Kırşehir’de bir çok sektörde olduğu gibi basın sektöründe de başarımızı medya sektörüne yansıtmak için bu sektöre adım attık.

Kırşehir’de medya sektöründe çok güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak Kırşehir Halkı’na hizmet etme yolunda hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mesela Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesi Çevre yolunun oluşumunda Rektörümüz Vatan Karakaya’nın da yoğun girişimleri sonucu Karayollarının da yoğun çabalarıyla Çevre Yolu’nun yapımında emeklerimiz geçti. Kırşehir Halkı’nın sesi kulağı olmaya devam ediyoruz. Daha bir çok projelerimiz mevcut” diye konuştu.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın ise konuşmasında; “Basın, dediğiniz gibi toplumun doğru, tarafsız ve gerçek haber alma noktasında büyük rol üstlenen bir etkendir. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.