Kırşehir Umut Haber Gazetesi

“Kırşehir’in umudu yine bu memleketin has evlatları olacaktır”

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, önemli açıklamalarda bulunarak “Kırşehir’in umudu yine bu memleketin has evlatları olacaktır” dedi.

“Kırşehir’in umudu yine bu memleketin has evlatları olacaktır”
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
22 Eylül 2020 - 18:50

Kırşehir’in sorunları hakkında “Kırşehir’e eline çantasını alıp gelenler değil, bu memleketin ekmeğini yiyip suyunu içen, caddenin sokağın derdiyle dertlenen insanları çözecektir” diyen İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, açıklamasına şöyle devam etti:
“18 yıldır ülkeyi yönetenler, 18 yıldır Kırşehir’e hükmedenler utanmadan sıkılmadan her seçim dönemi meydanlarda halka vaat ettiklerini yapamayıp sadece 1,5 yıldır yönetimde olan belediyelerden 18 yılın sorunlarını çözmesini bekleyemezler. Borç batağına saplayanlar bir de hiç sıkılmadan belediyelerin iş yapamaz olduğunu
söyleyemezler.
Kendilerinin çalıp kendilerinin oynadığı oturumlarda ahkam kesen salon siyasileri sokakta vatandaşın gözünün içine baka baka konuşamazlar.
Heybemizde ar, namus, şeref, izzet var!
Heybebimizin boşluğundan bahsedenler yerden göğe kadar haklı, heybemizde imar planı değişen arsa, yandaşa verilen ihale, iş takipçiliği yok. Heybemizde plan var proje var memleketin sorunları var. Ayeti kerime de bahsettiği gibi ‘Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler.’
Kırşehir Türkiye’nin gündemini belirler. Sizin hakir görüp meydanlarda kandırmaya çalıştığınız halkın verdiği hiç bir ödevi yapmadınız! 17 Haziran da vatandaş aklınızı başınıza alın dedi duymadınız. 1 Kasım da bu son dedi dinlemediniz 31 Mart’ta artık yeter dedi hala oralı değilsiniz!
Sıranız geçti efendiler! Şimdi zaman İYİ’lerin zamanı. Göreceksiniz ki iktidarımızda medet umulan değil çözüm üreten bir iktidar olacak. Ne avutulacak ne avunulacak zaman kalmadı!
Çevre yolu dediniz yok! Hızlı tren dediniz yok! Organize sanayiyi genişletiyoruz dediniz yok! Stadyum dediniz yok! Boş vaatlerle iki park ile 18 yıldır milletin gözünü boyamaya çalışan iktidarın sosyetik siyasileri şimdi kalkmış 18 yıldır yapmadıklarını 1,5 senedir yönetilen belediyeden bekliyorlar.
Esnaf kan kusup kızılcık şerbeti içiyor!
İktidarınız sayesinde kirasını işçi maaşını ödeyemez hale gelen esnaf artık siftahsız dükkan kapatır oldu. Günlük sigara parasını karşı komşusundan ister hale geldiler. Zamanında kasa fırlatan esnaf artık fırlatacak bir kasaya dahi sahip değil onu da sattı!
Her yere üniversite yaptınız! Bir zahmet bu kadar öğrenciye de iş alanı yaratın!
Vatandaşına sahip çıkmak hükümetin anayasal görevidir. Evlerinin rızkından keserek çoluğunu çocuğunu üniversiteye gönderen ailelerin umudunu kırdınız! Tabiri yerindeyse son kurşununu ile çoluğu çocuğu okusun ekmek aş iş sahibi olsun diye okuttukları evlatları şimdi iş bulamama derdiyle yine ailelerin boynunda asılı yük olarak durmaktadır!
İktidarın Kırşehir temsilcileri safsata konuşmaları bırakıp memleketin dertleriyle ilgilenmeye, hiç uğramadıkları esnafı ziyaret etmeye ve hane halklarını dinlemeye davet ediyoruz.
18 yıldır uyguladığınız hamaset siyasetine bizler de sevgili Kırşehir Halkı da doydu.
Ya bir yol gösterin ya da yolumuzdan çekilin!”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.