Kırşehir Umut Haber Gazetesi

KTB’den sağlık sigortası hakkında bilgilendirdi

Kırşehir Ticaret Borsası (KTB), üyelerini NN hayat-önce sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında bilgilendirdi.

KTB’den sağlık sigortası hakkında bilgilendirdi
Avatar
Umut Medya( umuthaber@kirsehirumutmedya.com )
29 Eylül 2020 - 19:36

Sağlık sigortası hakkında Kırşehir Ticaret Borsası, üyelerine şu açıklamayı yaptı:
“Bilindiğiniz üzere oda borsa üyelerimize,ailelerine ve çalışanlarına özel olarak NN Hayat ve Emeklilik firması tarafından hazırlanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının tanımı, 28 Ocak 2020’de Birlik Başkanımız sayın Rifat Hisarciklioğlu’nun katılımıyla yapılmıştı.
Bu vesile ile hem oda-borsa üyelerimizin sağlık hizmetlerine erişimin kolaylaştırılması,hemde camiamızda TOBB ETÜ Hastanemizin kullanımının arttırılması amaçlanmıştı. Ayrıca bir ilk daha gerçekleştirilmiş ve bu sigorta ürününün sadece firmanın kendi acenteleri tarafından değil,isteyen tüm sigorta acenteleri tarafından da satılabilmesi imkanı getirilmişti. Mart ayından itibaren ülkemizide etkisi altına alan COVID-19 salgınıyla birlikte söz konusu ürünün tanıtımına yönelik faaliyetler ve dolayısıyla üyelerimize yönelik bilgilendirmeler durdurulmuştu.
Eylül ayından itibaren bu tanıtımın yeniden başlatılması planlanmaktadır.Böylece üyelerimizin,ailelerinin ve çalışanlarının daha uygun koşullarda sağlık hizmetleri alabilmelerinede katkı sağlanmış olacaktır. Ayrıca COVID-19 kapsamında devlet tarafından karşılanacağı belirtilen giderlere ek olan tetkik ve tedavi giderleri de bu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü kapsama alınmıştır.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Umut Haber Gazetesi'ne aittir.